این کنگره به عنوان بزرگترین گردهمایی فعالان حوزه عمران و شهرسازی در قالب 9 پانل تخصصی با موضوعات مختلف مهندسی قرارداد، روش های نوین تامین سرمایه، مشارکت عمومی، خصوصی و ...
کد خبر : 2433
این کنگره به عنوان بزرگترین گردهمایی فعالان حوزه عمران و شهرسازی در قالب 9 پانل تخصصی با موضوعات مختلف مهندسی قرارداد، روش های نوین تامین سرمایه، مشارکت عمومی، خصوصی و اجتماعی”pspp” و آسیب شناسی مشکلات فراروی نظام پیمانکاری برپا می شود

کنگره ملی توسعه نظام پیمانکاری در صنعت عمران و شهرسازی 20 و 21 مهرماه سالجاری در مرکز همایش‌های صدا و سیما در قالب 8 پانل تخصصی و رونمایی از مراکز نوین کسب و کار شهری (مرکز مشارکت عمومی، خصوصی و اجتماعی) برگزار می‌شود.

 

به گزارش ستاد خبری، این کنگره بعنوان بزرگترین گردهمایی فعالان حوزه عمران و شهرسازی با حضور مدیران ارشد بخش دولتی و خصوصی، بانک ها و موسسات تامین سرمایه، مشاوران، پیمانکاران و شهرداران و روسای شورای شهر مراکز استانها برگزار خواهد شد.

 

هدف از برگزاری این همایش بررسی اجرایی نمودن راهكارهای نوین پروژه یابی و اجرای پروژه های عمرانی و شهری با رویكرد مشاركت های عمومی، خصوصی و اجتماعی”pspp” است. همچنین توسعه زیرساخت ها با رویكرد ساختارهای مدرن پیمانكاری، مشاركت عمومی، خصوصی”ppp” و بررسی نیاز امروز نظام پیمانكاری به ایجاد مركز بین المللی توسعه مشاركت از دیگر اهداف این کنگره ملی می باشد.

 

در این رویداد ملی با معرفی و آشناسازی فعالان اقتصادی عرصه خصوصی و دولتی با ساختار ها و سازوكارهای نوین پیمانکاری و مهندسی قراداد به توانمند سازی بخش خصوصی و رفع دغدغه های كارفرمایان و همچنین انسجام و قاعده مند سازی پروژه ها و كوچك سازی دولت در راستای برنامه پنجم توسعه كشور پرداخته خواهد شد تا اقدامی بنیادین را در این زمینه به منصه ظهور رساند.

 

لازم به‌ذکر است که این کنگره با حمایت و حضور مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی، شهرداری تهران و حضور گسترده و فراگیر انجمن‌های صنفی در قالب 8 پانل تخصصی و چندین کارگاه آموزشی مرتبط برگزار خواهد شد.

 

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه کنگره به شماره 7-88172144 تماس و یا به آدرس www.irancontcity.com مراجعه نمایند.


آدرس کوتاه :