موج جدید دستگیری در اعضای هیات مدیره یک شرکت پتروشیمی به اتهام اختلاس، ایجاد یک شرکت خانوادگی و عدم پایبندی به تعهدات دولتی آغاز شده است. به گزارش خبرنما- موج جدید ...
کد خبر : 880

موج جدید دستگیری در اعضای هیات مدیره یک شرکت پتروشیمی به اتهام اختلاس، ایجاد یک شرکت خانوادگی و عدم پایبندی به تعهدات دولتی آغاز شده است.

به گزارش خبرنما– موج جدید دستگیری در اعضای هیات مدیره یک شرکت پتروشیمی به اتهام اختلاس، ایجاد یک شرکت خانوادگی و عدم پایبندی به تعهدات دولتی آغاز شده است.

این دستگیری ها تاکنون شامل اعضای هیات مدیره این شرکت پتروشیمی بوده که به صورت خانوادگی اداره می شده است و در طول دو سال گذشته مشکلات متعددی را به وجود آورده است.

سایت مشرق هم با انتشار گزارشی، امروز اعلام کرده است: شنیده شده آقایان “ر” و “ی” عضو هیئت مدیره یک گروه صنعتی به اتهام اختلاس بازداشت شده‌اند. این هلدینگ در ماه‌های گذشته با خرید یک پالایشگاه مشکلات بسیاری را برای سهامداران آن ایجاد کرده بود.

این هلدینگ صنعتی فعالیت‌هایی هم در عرصه ورزش، بانک، بورس، فولاد و صنایع غذایی کشور دارد. اطلاعات بیشتری از آخرین وضعیت شرکت‌های خانوادگی این گروه در اختیار مشرق است که در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد.

 

 

منبع:پانانیوز


آدرس کوتاه :

بر چسب ها: ,