سیدمحمد ناظم الشریعه درباره حضور ایران در جمع کاندیداهای بهترین تیم فوتسال دنیا در سال گذشته میلادی، به خبرنگار مهر گفت: این اتفاق خیلی خوبی برای فوتسال و ورزش ما ...
کد خبر : 37390

سیدمحمد ناظم الشریعه درباره حضور ایران در جمع کاندیداهای بهترین تیم فوتسال دنیا در سال گذشته میلادی، به خبرنگار مهر گفت: این اتفاق خیلی خوبی برای فوتسال و ورزش ما است. ما در سال ۲۰۱۶ توانستیم قهرمانی آسیا را پس بگیریم و به عنوان سوم دنیا برسیم. این حاصل ۲۰ سال تلاش فوتسالی های ایران و نتیجه زحمات همه مربیان است.

وی افزود: باید این اتفاق را به فال نیک بگیریم به شرطی که از این فرصت استفاده کنیم. ما با کمترین هزینه توانستیم بهترین نتایج را بگیریم و به عنوان سومی دنیا برسیم و حتی می توانیم موثرتر از اینها هم باشیم. رسیدن به عناوین بالاتر، نیاز به سرمایه گذاری و حمایت دارد. باید به این رشته که با هزینه کم توانسته اینطور افتخار آفرینی کند، بها بدهیم. این اتفاق هم باید برای مسئولان ورزش تلنگر باشد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران یادآور شد: می دانم که الان فوتبال ما درگیر فوتبال است ولی خواشم از فدراسیون فوتبال و مسئولان ورزش این است که شرایط فوتسال را هم درک کنند. ما باید برای برنامه ریزی فوتسال هم وقت بگذاریم.

ناظم الشریعه در پاسخ به این سئوال که چه زمانی متوجه شده ایران در جمع کاندیداهای برترین تیم دنیا قرار دارد؟ گفت: دو شب پیش بود که یکی از دوستانم از آمریکا تماس گرفت و این خبر را به من داد.

وی در خصوص اینکه آیا فدراسیون با درخواستهایش برای انتخاب یک آنالیزور و مربی بدنساز موافقت کرده است یا خیر؟ تاکید کرد: من سه شنبه به تهران می آیم تا در اینباره با مسئولان فدراسیون فوتبال صحبت کنم. مذاکراتی صورت گرفته و باید دید چه پیش می آید.


آدرس کوتاه :