رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران از کمک ۵۰۰میلیون ریالی نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس به کانون های مساجد این شهرستان ها خبر داد. خبرنما ؛ سید زمان ...
کد خبر : 2353

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران از کمک ۵۰۰میلیون ریالی نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس به کانون های مساجد این شهرستان ها خبر داد.

خبرنما ؛ سید زمان علی پور در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر تعداد 63 کانون فرهنگی و هنری مساجد در شهرستان های گچساران و باشت فعال بوده و سهم هر کدام به ترتیب 43 و 20 کانون است.

وی بیان کرد: این کانون ها در برگزاری برنامه های مختلف با کمبودها و مشکلات مالی مواجه بوده و در همین راستا این کانون ها نیازمند اعتبارات و امکانات لازم در جهت رسیدن به اهداف خود هستند.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران از کمک 500 میلیون ریالی نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی به کانون های مساجد این شهرستان ها خبر داد.

علی پور با اشاره به اینکه مبلغ مذکور با اشاره به میزان عملکرد و فعالیت کانون ها به حساب آن ها واریز شد، افزود: به حساب هر کدام از کانون های فعال مبلغ 9 میلیون و 500 هزار ریال و به کانون های نیمه فعال مبلغ 7میلیون و 500 هزار ریال واریز شد.

وی تصریح کرد: کانون های فرهنگی و هنری مساجد با توجه به کارکرد و ظرفیتی که دارند می توانند در جذب هر چه بیشتر جوانان به مسجد و شرکت کردن در برنامه های های مذهبی و فرهنگی آن تأثیر بسزایی داشته باشند.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران اظهار کرد: امیدواریم که کانون های فرهنگی و هنری مساجد گچساران و باشت بتوانند با برگزاری برنامه های مطلوب، نقش و تأثیر مهمی در جذب جوانان به مسجد و افزایش سطح دانش دینی و اجتماعی آن ها داشته باشند.


آدرس کوتاه :