خبرنما-نمی دانیم چرا این روزها آقای الهام سخت نگران شغل آتی رئیس جمهور فعلی است؟! با خدمات بسیاری که دولت در طی این 8 سال انجام داده است، شغل های ...
کد خبر : 316

خبرنما-نمی دانیم چرا این روزها آقای الهام سخت نگران شغل آتی رئیس جمهور فعلی است؟! با خدمات بسیاری که دولت در طی این 8 سال انجام داده است، شغل های فراوانی ایجاد شده است و دیگر هیچکس نباید نگران باشد که با داشتن تخصص ( آن هم کارشناسی ارشد همه چیز) بیکار بماند!

دولت طی نامه ای از خودش درخواست کرد … ببخشید … آقای الهام طی نامه ای از بقایی درخواست کرده است که «دفتر رییس جمهور سابق» در ساختار نهاد ریاست جمهوری ایجاد شود! تا آقای روحانی از تجربیات ارزنده و موثر آقای احمدی نژاد بهره ببرد!

خاطره بی ربط: سال ها پیش و هر وقت که در مسابقات مقدماتی جام جهانی حذف می شدیم و مهمترین رویایمان یعنی رفتن به جام جهانی محقق نمی شد، مجری تلویزیون می گفت: “اشکالی نداره! فدای سر بچه های تیم ملی! توی این بازی ها تجربه های خوبی پیدا کردند که امیدواریم بچه ها در بازی جام ملت های آسیا استفاده کنند!”

در همین راستا احتمال می دهیم دولت نیز طی این سال ها تجربیات بسیار خوبی کسب کرده باشد!

 اندر فواید «دفتر رییس جمهور سابق»

– مهمترین فایده این دفتر این است که باز هم آقای دکتر را می بینیم و ایشان باز هم در موارد مختلف به اظهار نظر می پردازند. ما هم که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، از پیدا کردن سوژه برای طنزهایمان کم کم داشتیم نا امید می شدیم، می توانیم همچنان با قدرت به کارمان ادامه بدهیم!

– شما توقع دارید آقای دکتر بعد از اتمام دوره یشان کجا بروند؟! دانشگاه؟! …حیف ایشان نیست که وقت گرانبهای خودشان را با تدریس در دانشگاه تلف کنند؟! … ایشان تجربیات ارزشمندی دارند که می توانند در طی این 4 سال با دکتر روحانی درمیان بگذارند!

– با وجود «دفتر رییس جمهور سابق» دیگر نیازی به احیای مجدد «سازمان مدیریت و برنامه ریزی» نیست. آقای احمدی نژاد یکنفره می توانند به اندازه یک سازمان صحبت کرده و مشورت بدهند!

– می توان با استفاده از مشورت های این دفتر بسیار امیدوار بود که وضعیت اقتصادی کشور بهبود یابد، به این ترتیب: “هر مشورتی که این دفتر داد را عمل کنیم، البته با 180درجه تغییر در کلیتش!”

نتیجه گیری اساسی: با توجه به مشورت های بسیاری که به دکتر احمدی نژاد داده شد و ایشان نیز از این مشورت ها خفن استفاده کرد و به همه آنها بها داد! ایشان به نوعی می خواهد زحمات دیگران را جبران کرده، و بعد از اتمام دوره اش، به جای رفتن به تعطیلات، به رئیس جمهور بعدی مشورت بدهد!

سوال پایانی: اگر همین روزها این دفتر بخواهد فعالیتش را شروع کند، رئیس جمهور سابق به پاستور می آید! آن وقت احمدی نژاد به مشورت های خاتمی گوش می کند؟!


آدرس کوتاه :