خبرنگاران به عنوان سفيران نظام جمهوري اسلامي هستند


انصاري با بيان اينكه امروز سلاح شما خبرنگاران قلم شماست گفت: شما خبرنگاران بعنوان سفيران و سربازان نظام جمهوري اسلامي هستيد و از اينرو انتظار از شما خبرنگاران اين است كه برنامه‌هاي هفته دفاع مقدس را به طور كامل پوشش خبري دهيد تا مردم ما اقتدار و قدرت بسيجياني را كه يادگار امام راحل ما مي‌باشد را مشاهده نمايند.
کد خبر : 1679

خبرنما؛ جهانگیر انصاری صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان به تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گچساران پرداخت.

وی این برنامه‌ها را شامل؛ رژه نیروهای مسلح، برگزاری صبحگاه مشترک، میدان تیر، ویزیت رایگان، برپایی ایستگاه‌های صلواتی، سرکشی از خانواده‌های شهدا، غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدا، برگزاری نشست‌های سیاسی با موضوع سبک زندگی شهدا و تبیین اقتصاد مقاومتی، اعزام اکیپ‌های پزشکی به روستاها و مناطق محروم و ویزیت رایگان بیماران عنوان کرد.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران به تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس پرداخت و ابراز داشت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس از 31 شهریور آغاز شده و تا شش مهر ماه ادامه دارد.

انصاری دیدار با امام جمعه، برگزاری مسابقه شعر دفاع مقدس، شب خاطره، برگزاری جلسات بصیرتی و تبیین عملیات‌های دفاع مقدس، فضاسازی و سنگربندی مدارس و ادارات و تجلیل از روحانیون بسیجی و خانواده شهدای روحانی را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گچساران برشمرد.

وی گفت: برگزاری مسابقات ورزشی، فرهنگی، برپایی ایستگاه‌های صلواتی در نقاط مختلف شهر از جمله برنامه‌های این هفته بوده که با همکاری ادارات و نهادهای گچساران برگزار می‌شود.

انصاری با اشاره به برنامه‌های اعلام شده برای برگزاری گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: محوریت برنامه‌های هفته دفاع مقدس آگاه‌سازی جوانان است.

وی با تبیین رویکرد برنامه‌های هفته دفاع مقدس یادآور شد: به تصویر کشیدن دوران هشت سال دفاع مقدس، بصیرت‌افزایی و تبیین آرمان‌های شهدا به ویژه برای نسل نوجوان و جوان از مسائل مهمی بوده که در اجرای برنامه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد.

انصاری برگزاری رژه نیروهای مسلح و ماشین ابزارهای سبک و سنگین جنگی و تکاوران رزمی ذوالفقار و دیدار اعضای فرماندهی سپاه با امام جمعه را از برنامه‌های نخستین روز دفاع مقدس عنوان کرد و عنوان این روز را اقتدار و صلابت اعلام کرد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت گچساران ادامه داد: در دومین روز از هفته دفاع مقدس که روز دانش، پژوهش و دفاع ملی نامیده شده است نشست‌های سیاسی و بصیرتی با موضوع سبک زندگی شهدا و تبیین اقتصاد مقاومتی و حلقه‌های صالحین با موضوع دفاع مقدس برگزار و تشکیل می‌شود.

انصاری به صدا در آمدن زنگ ایثار و مقاومت همزمان با زنگ مهر را از دیگر برنامه‌های اول مهر و دومین روز از هفته دفاع مقدس ذکر کرد.

وی با بیان اینکه برنامه های خوبی برای روز سرباز برنامه‌ریزی شده است، یادآور شد: آیین روز سرباز در سومین روز از هفته دفاع مقدس که به عنوان روز سرباز و پایمردی نام‌گذاری شده است به نحو مطلوبی برگزار می‌شود.

وی عفاف و پاسداری را عنوان چهارمین روز هفته دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: ایثارگران و شهیدان عنوان پنجمین روز و  رزمندگان و ولایتمداری عنوان ششمین روز و درس‌ها و عبرت‌ها از وقایع جنگ تحمیلی را عنوان ششمین روز از هفته دفاع مقدس است.

انصاري با بيان اينكه امروز سلاح شما خبرنگاران قلم شماست گفت: شما خبرنگاران بعنوان سفيران و سربازان نظام جمهوري اسلامي هستيد و از اينرو انتظار از شما خبرنگاران اين است كه برنامه‌هاي هفته دفاع مقدس را به طور كامل پوشش خبري دهيد تا مردم ما اقتدار و قدرت بسيجياني را كه يادگار امام راحل ما مي‌باشد را مشاهده نمايند.


آدرس کوتاه :