همایش منطقه ای تئاتر سوره ماه به کار خود در یاسوج پایان داد به گزارش خبرنما وبه نقل از مهر ؛خبرگزاری مهر: همایش منطقه ای تئاتر سوره ماه با اجرای دو ...
کد خبر : 1450
همایش منطقه ای تئاتر سوره ماه به کار خود در یاسوج پایان داد
به گزارش خبرنما وبه نقل از مهر ؛خبرگزاری مهر: همایش منطقه ای تئاتر سوره ماه با اجرای دو نمایش از بوشهر و خوزستان به کار خود در یاسوج پایان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر و شب چهارشنبه نمایشهای”باد ما را خواهد برد” به نویسندگی مرتضی شاه‌كرم و به كارگردانی علی غابشی از خوزستان و نمایش “پل نو” نوشته‌ی پژمان شاهوردی و به كارگردانی فضل‌الله عمرانی از استان بوشهر به روی صحنه رفتند.

قرار است نمایشهای برتر برای راهیابی به جشنواره سراسری تئاتر ماه به زودی از سوی داوران این همایش شامل مهرداد رایانی‌مخصوص، حسینعلی شوندی و سیدجواد روشن اعلام شوند.

در دومین دوره همایش‌های منطقه‌ای تئاتر سوره ماه هشت گروه نمایشی از پنج استان جنوبی کشور به مدت سه روز در یاسوج  به رقابت پرداختند.

در این همایش منطقه‌ای 70هنرمند نمایش از استان‌های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، بوشهر و چهارمحال و بختیاری حضور داشتند.

در طی سه روز این همایش، نمایش‌های “راحله در این غصه غرق می‌شود” به کارگردانی احسان شادمانی از شیراز، “خانه سرهنگ” به کارگردانی ابراهیم شاکری از بوشهر، “کلاله در خون” به کارگردانی شهرزاد مهرآبادی از شیراز، “عالیه” به کارگردانی عبدالرضا سواعدی از اهواز، “فنجان آبی” به کارگردانی سولماز همت‌زاده از شهرکرد، “باد مارا خواهد برد” به کارگردانی علی غایشی از اهواز و “پل نو” به کارگردانی فضل الله عمرانی از بوشهر بر روی صحنه رفتند.

این همایش منطقه ای مورد استقبال گسترده تماشاگران یاسوجی قرار گرفت.


آدرس کوتاه :