رییس آموزش و پرورش گچساران


هوشمند سازی ۴۸ آموزشگاه در شهرستان گچساران خبرنما؛مدیر آموزش و پرورش گچساران از هوشمند سازی ۴۸ آموزشگاه در این شهرستان خبر داد و گفت: ۹ مجتمع آموزشگاهی در روستاهای این شهرستان ...
کد خبر : 2640

هوشمندسازی

هوشمند سازی ۴۸ آموزشگاه در شهرستان گچساران

خبرنما؛مدیر آموزش و پرورش گچساران از هوشمند سازی ۴۸ آموزشگاه در این شهرستان خبر داد و گفت: ۹ مجتمع آموزشگاهی در روستاهای این شهرستان تاکنون هوشمندسازی شده اند.

یدالله مرادی در گفت وگو با خبرنگار ان اظهار کرد: کار هوشمندسازی مدارس گچساران همزمان با اجرای طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش آغاز شد.

وی بیان کرد: هوشمندسازی مدارس سبب درک و فهم هر چه بهتر مطالب و محتوای درسی از سوی دانش آموزان می شود زیرا دانش آموزان در یادگیری مطالب از فناوری های روز برخوردار هستند.

مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: تاکنون تعداد 48 آموزشگاه در سطح شهرستان گچساران هوشمندسازی شده اند و کار هوشمندسازی مابقی مدارس ادامه دارد.

مرادی خاطرنشان کرد: در این آموزشگاه ها انواع تجهیزات و فناوری های روز از جمله لپ تاپ، پرده دیتا برای یادگیری آسان مطالب و محتوای درسی نصب و قرار داده شده است.

وی افزود: همچنین تعداد 9 مرکز مجتمع آموزشگاهی در روستاهای شهرستان گچساران تاکنون هوشمندسازی شده اند که سیستم های آن به صورت سیار است.

مدیر آموزش و پرورش گچساران هزینه هوشمندسازی هر کلاس را 100 تا 150 میلیون ریال ذکر و ابراز کرد: تا آینده ای نزدیک تمامی مدارس شهرستان گچساران به سیستم هوشمند مجهز می شوند.

مرادی اظهار کرد: از تمام دستگاه ها به ویژه شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران که در هوشمندسازی مدارس شهرستان با ما همکاری داشتند کمال تشکر را داریم.


آدرس کوتاه :