محرومیت نفت لغو شد


خبرنما؛به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: محرومیت تیم فوتبال نفت و گاز گچساران ازداشتن تماشاچی در دوبازی خانگی با رای کمیته انضباطی لغو مشروط شد. براساس این گزارش رئیس ...
کد خبر : 2155

خبرنما؛به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: محرومیت تیم فوتبال نفت و گاز گچساران ازداشتن تماشاچی در دوبازی خانگی با رای کمیته انضباطی لغو مشروط شد.

براساس این گزارش رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: با رایزنی های صورت گرفته توسط مسئولان باشگاه نفت و گاز گچساران و پیگیری هیئت فوتبال استان این محرومیت لغو شد.

پرویز موسوی با اعلام این خبر ،از تماشاگران خونگرم گچسارانی خواست تا با در نظر گرفتن تمامی جوانب و با توجه به لغو حکم محرومیت که به صورت مشروط است از هرگونه تخطی از مقررات فدراسیون فوتبال پرهیز نمایند.

موسوی افزود: از آنجا که رای کمیته انضباطی به صورت مشروط است در صورت هرگونه سرپیچی از قوانین فدراسیون فوتبال محرومیت باشگاه به چهار دیدارخانگی بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: با اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تماشاگران گچسارانی می توانند برای تشویق تیم محبوب خود در ورزشگاه شهدای صنعت نفت گچساران حضور پیا کنند.

این مسئول همچنین از تغییر برنامه های همزمان بازیهای دوتیم هم استانی نفت و گاز گچساران و شهرداری یاسوج  در دیدار های خانگی خبرداد و افزود: بدلیل مشکلات موجود در پخش مستقیم بازیها از شبکه استانی دنا این برنامه از هفته پنجم به بعد تغییر خواهد کرد.

براساس این گزارش ، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در چارچوب بازیهای لیگ دسته اول کشور دوشنبه عصر راس ساعت 15:15 دقیقه به مصاف مهمان خود تیم مس رفسنجان خواهد رفت.


آدرس کوتاه :

  1. محمد ف   ۱۳۹۲-۰۷-۰۸  

    درود به محصولين شركت نفت