انتصاب در تیم اطلاع‌رسانی دولت؛ خبرنما-هر چند تاکنون حکم رسمی از این انتصاب منتشر نشده؛ اما پیگیری های خبرنگار ما حاکی است وکیلی چند روزی هست که در دفتر کارش در ...
کد خبر : 610
انتصاب در تیم اطلاع‌رسانی دولت؛
خبرنما-هر چند تاکنون حکم رسمی از این انتصاب منتشر نشده؛ اما پیگیری های خبرنگار ما حاکی است وکیلی چند روزی هست که در دفتر کارش در پاستور مشغول رتق و فتق امور است.
به گزارش خبرنگار سیاسی مشرق، پس از انتخاب حسن روحانی به عنوان رییس جمهور کشور، تیمی از نزدیکان و حامیان وی مأموریت یافتند تا نحوه اطلاع‌رسانی و کار رسانه‌ای در دولت یازدهم را مورد ارزیابی قرار داده تا بتوانند از با ساماندهی رسانه های همسو چه دولتی و چه غیر دولتی- جهت پیشبرد اهداف خود استفاده کنند.

بر پایه این گزارش، اعضای این تیم که افرادی نظیر پازوکی، خانیکی، ابوالقاسمی، صادق و .. نیز در آن حضور دارند در گام اول محمد علی وکیلی که سالها به عنوان سردبیر روزنامه اصلاح طلب صدای عدالت به فعالیت مشغول بود را به جای شیخان به عنوان “رییس مركز ارتباطات، ‌اطلاعات و تبلیغات دفتر رییس جمهور” به پاستور فرستاده اند. هر چند تاکنون حکم رسمی از این انتصاب منتشر نشده؛ اما پیگیری های خبرنگار ما حاکی است وکیلی چند روزی هست که در دفتر کارش در پاستور مشغول به رتق و فتق امور است.

پیش از این اخباری مبنی بر انتصاب وکیلی به عنوان مدیرعامل خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی (ایرنا) در دولت یازدهم به گوش می‌رسید که با آمدن خزایی به ایرنا، حضور وکیلی منتفی شد.

وکیلی سوابقی چون مدیرکل فرهنگی در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها(دوره حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن قمی)، راه‌اندازی ازدواج‌های دانشجویی در اواسط دهه هفتاد و مدیریت نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه چمران اهواز را در کارنامه خود دارد. روزنامه ابتکار به مدیریت وکیلی تنها روزنامه‌ای بود که در سال‌های 84 تا 92 به‌طور ثابت و مداوم از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دفاع می‌کرد.

تکمیلی/ واکنش وکیلی به خبر انتصابش به عنوان معاون اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور مدیرمسئول روزنامه ابتکار به خبر انتصابش به عنوان معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور واکنش نشان داد.محمدعلی وکیلی، مدیرمسئول روزنامه ابتکار در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به خبر به انتصابش به عنوان معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور اظهار داشت: در حال حاضر نفیاً و اثباتاً در این مورد صحبت نمی‌کنم.وی در مورد اینکه آیا صحبتی با شما در این مورد شده است، گفت: اجازه بدهید اگر قرار باشد خبری اعلام شود، از طریق مجاری رسمی منتشر شود.مدیرمسئول روزنامه ابتکار در پاسخ به این سؤال که آیا در نهاد ریاست جمهوری مشغول به کار شده‌اید، خاطرنشان کرد: خیر، مشغول به کار نشده‌ام؛ شما هم بهتر است صبر کنید.

 


آدرس کوتاه :

 1. بیرون از استان   ۱۳۹۲-۰۵-۳۰  

  از اینکه رضا ، آقایی می کند و قطره ای از دریای خدمت دکتر و کیلی و براذرانش که از فرماندهان و خط شکنان مبارز علیه رژیم بعثی بودند حال عده ای که دعوی خونهایی شهدا را در مجلس به سینه میزنند و به وزرای پیشنهادی می گویند” مگر شما از شهدا خجالت نکشیدی” با اسنادی همچون فوق الذکر بابیت المال چه میکنند.
  دکتر وکیلی نه وام دار جناحی است و نه امثال شما دستمالکش و به قوف بازیگر فیلم علی(ع) مالک اشتر می گفت اشعس تو از اسلام فقط “قول قول عربیش را بلدی” چیزی از معرفت مکتب امام خمینی و شیعه عدل خواهیی امام علی (ع) نه در ذهن دارند نه به آن فکر می کنند.

 2. علیزاده   ۱۳۹۲-۰۵-۳۰  

  واقعا بعضی از مردم چرا انقدر کج اندیش و کوتاه فکر هستند که با شنیدن همچین موفقیتی برای استان بجای حمایت و خوشحالی انقدر تخریب می کنند. آیا آنها نمی دانند تا این موفقیت ها برای استان پیش نیاید استان از محرومیت خارج نمی شود!!!با این پست دکتر وکیلی استان از فقر سیاسی_فرهنگی خارج شد.

 3. ساسان   ۱۳۹۲-۰۵-۳۰  

  واقعا سالیان درازیست که این خانواده اصلاح طلب و انقلابی وکیلی برای این استان زحمت می کشند و همواره افتخارات بزرگ و کوچک برای این دیار آفریده اند. امیدوارم بتوانیم از این نیروهای ارزشمند حمایت کنیم!!

 4. سعید   ۱۳۹۲-۰۵-۳۰  

  زنده باد خانواده پر افخار وکیلی

 5. فاتح   ۱۳۹۲-۰۵-۳۰  

  وکیلی مرد روزهای سخت

 6. علی مرادکاظمپورخبرنگارابت   ۱۳۹۲-۰۵-۳۰  

  باسلام سالیان سال است خانواده وکیلی رامیشناسم به جرات میتوان گفت مردمانی بامتانت وعاشق رسانه هستند. آنهایی که نمیدانندبدانندسالیان سال حسن وکیلی ازجیب خودش ویژه نامه ابتکارراهرروزچاپ کردومجانی به دست مردم استان داد. هرموقع مقام معظم رهبری بااصحاب رسانه دیدارداشتنداولین نفردکتروکیلی به نمایندگی ازاصحاب رسانه ازآنها دفاع میکرد///////////واماامروزمن افتخارمیکنم سالهاست خبرنگارابتکاردرگچساران هستم