خبرنما-مدیرفنی استقلال می‌گوید شانس صعود تیمش نسبت به بوریرام بالاتر است و آنچه که مانع از ارائه بازی مورد نظر از استقلال شد، نظم دفاعی بوریرامی‌ها بود. منصور پورحیدری در گفتگو ...
کد خبر : 707

خبرنما-مدیرفنی استقلال می‌گوید شانس صعود تیمش نسبت به بوریرام بالاتر است و آنچه که مانع از ارائه بازی مورد نظر از استقلال شد، نظم دفاعی بوریرامی‌ها بود.

منصور پورحیدری در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تشکر از حضور پر تعداد هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی در دیدار این تیم برابر بوریرام گفت: جا دارد از همه عزیزانی که با استادیوم آمده بودند تشکر کنم. آنها بخاطر نام ایران در ورزشگاه حاضر شدند و از عده‌ای هم که متاسفانه بطری پرتاب کرده‌اند هم گله کنم. ما تقاضای میزبانی جام ملت‌ها را کرده‌ایم و این اتفاقات تنها به گرفتاری ما منجر می‌شود. ای کاش این مسائل یک روز حل شود.

او در ادامه با اشاره به دیدار استقلال و بوریرام اظهار کرد: بوریرام تیم بسیار خوبی بود، این چیزی است که قبلا هم به آن اشاره کرده بودیم. آنها بسیار منظم و فیزیکی بازی می‌کردند و به همین دلیل استقلال آنطوری که توقع می‌رفت ظاهر نشد. با اینحال خدا را شکر که پیروز شدیم. با اینحال من اطمینان دادم که در بازی برگشت استقلال دیگری را می‌بینیم. بوریرامی‌ها بازتر بازی خواهند کرد و همین مسئله شرایط را تا حد زیادی به سود ما خواهد کرد.

مدیرفنی استقلال در ادامه با اشاره به خلا حضور تیموریان در این دیدار، تصریح کرد: تیموریان بازیکن بسیار موثری است و اگر مصدوم نبود، می‌توانست نقش زیادی در این دیدار برای ما ایفا کند. همچین احمد جمشیدیان که تا پیش از مصدومیتش خیلی در تمرینات آماده نشان می‌داد اما با آسیب دیدگیش، خلا یک بازیساز در استقلال پابرجا ماند. امیدوارم جمشیدیان هم هرچه سریعتر آماده شود تا بتواند با حضوری موثر در استقلال، به ما کمک کند.

او در پاسخ به این سوال که چرا برهانی نتوانست انتظارات قلعه‌نویی را براورده سازد، بیان کرد: من تصور می‌کنم فرقی نداشت که برهانی به میدان برود یا کس دیگر، بوریرامی‌ها با نظم دفاعی‌ای که ایجاد کرده بودند به ما فضایی نمی‌دادند و این مسئله دردسرهای زیادی را برای ما ایجاد کرد. آنها برای مساوی یا شکست با اختلاف کم در این دیدار حاضر شدند و حتی وقتی یک بر صفر عقب بودند، خود را برای گل زدن به آب و آتش نزدند.

پورحیدری در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا یک گل، اندوخته مناسبی برای استقلال خواهد بود، گفت: به یک گل اختلاف نمی‌توان دل بست اما با تفکری که می‌بینم در کادر فنی استقلال و بازیکنان وجود دارد، ما برای برد به میدان می‌رویم. اعتقاد دارم شانس ما نسبت به بوریرام برای صعود بالاتر است و در بازی برگشت تیمی به مراتب بهتر از دیدار رفت را شاهد خواهیم بود.


آدرس کوتاه :