کارگاه یک روزه آموزشی رفتارهای ترافیکی در هلال احمر لرستان ویژه سرتیم های طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی برگزار شد.
کد خبر : 41109

به گزارش خبرنما مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان با حضور در مراسم افتتاحیه  کارگاه بهبود رفتار ترافیکی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر لرستان در نوروز امسال با تمام توان تلاش خواهد که در تعطیلات نوروزی مردم عزیزمان سفری ایمن و راحت را در محور های مواصلاتی لرستان داشته باشند.

صارم رضایی گفت: هم اکنون برنامه ریزی ها و اقدامات جمعیت هلال احمر استان در راستای برگزاری بهتر طرح امداد و نجات نوروزی در حال انجام است و در این راه از تمام توان خود استفاده خواهیم کرد.

 وی ضمن قدردانی از تلاش حوزه جوانان هلال احمر، بیان کرد: همه ساله شاهد هستیم که این جوانان در طرح ایمنی و سلامت مسافران نورزی خدمات مطلوبی را به مردم کشورمان ارائه می دهند که جای تقدیر ویژه از این عزیزان را داریم.

  مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد: هرچند که سازمان جوانان هلال احمر وظیفه ای قانونی در کاهش تصادفات ندارد، ولی با ورودی که به این حوزه داشته است، منشا خیر و برکت بوده و ما هم با تمام توان خود از طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در استان حمایت و پشتیبانی می کنیم و به دنبال این هستیم که این طرح به نحو مطلوب در استان برگزار شود که خدمات آن در کاهش تصادفات نیز تاثیر گذار باشد.

 در ادامه معاونت امور جوانان هلال احمر لرستان گفت: طرح ایمنی و سلامت مسافران نورزی در ۱۵ نقطه لرستان که عمدتاً در ورودی شهرهای استان قرار دارند برگزار می شود.

  حمید جمشیدی اظهار کرد: نوروز امسال در حالی هفدهمین مرحله طرح ملی ایمنی را آغار میکنیم که سعی داریم بااجرای برنامه های فرهنگی بخش قابل توجهی از آمار تصادفات را در محور های لرستان کاهش دهیم.

وی افزود: طرح بهرفت در همه پایگاه های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی به اجرا در می آید که در آن تلاش داریم با بهره مندی از اعضای جوانان عضو جمعیت هلال احمر و استفاده از ابزار که در اختیار خواهند داشت  سفری ایمن را برای مهمانان نورزی مهیا کنیم.

 معاون جوانان هلال احمر لرستان بیان کرد: در گارگاه آموزشی بهبود رفتار های ترافیکی که برگزار می شود سرتیم های طرح ایمنی و سلامت مسافران نورزی این جمعیت با اقدامات موثر جهت کاهش تصادفات، آشنا خواهند شد که در ادامه این سر تیم ها ضمن مدیریت پست های خود این آموزش ها را به سایر اعضای انتقال می دهند.

جمشیدی گفت: هفدهین مرحله طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از بیست و پنجم اسفند ماه آغاز می شود که تا پایان تعطیلات نورزی که ۱۵ فروردین است ادامه خواهد داشت.  

 منبع؛ سفیر افلاک


آدرس کوتاه :