اکبر ترکانبا حکم رئیس جمهوری به دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد.


اکبر ترکان معاون اسبق برنامه ریزی وزارت نفت و یکی از مشاوران سایه وزیر نفت با حکم رئیس جمهوری به دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد.
کد خبر : 930

به گزارش خبرنما، اکبر ترکان معاون اسبق برنامه‌ریزی وزارت نفت در دولت نهم و یکی از مشاوران سایه وزیر نفت با حکم رئیس جمهوری به دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد.

ترکان که در طول چند هفته گذشته تاکنون مشاوره های گسترده‌ای درباره انتصابات جدید نفتی به بیژن زنگنه وزیر نفت ارائه کرده است و حتی در یک قرارداد بزرگ گازی چند هفته گذشته هم ردپای وی قابل مشاهده است، به عنوان دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد.

وی که تاکنون از او به عنوان مشاور عالی یازدهمین رئیس جمهور ایران نام برده می‌شد، به شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی رفت و با حکم حسن روحانی، دبیری این شورا را برعهده گرفت.

مراسم معارفه ترکان به عنوان دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سکوت خبری بعدازظهر روز گذشته در ساختمان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد با حضور محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهوری برگزار شد.

حمید بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور به عنوان آخرین مسئول در دولت دهم در شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشغول به کار بوده است.


آدرس کوتاه :