خبرنما-عضو مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: «موسی خادمی» جدی‌ترین گزینه برای استانداری کهگیلویه و بویراحمد است. حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی در ...
کد خبر : 1383

خبرنما-عضو مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: «موسی خادمی» جدی‌ترین گزینه برای استانداری کهگیلویه و بویراحمد است.

حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس از تشکیل جلسه شب گذشته مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد با عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور و میرولد معاون سیاسی وزارت کشور برای بحث و تبادل‌نظر درباره تعیین استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
وی گفت: در این جلسه مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد هفت نفر را برای استانداری معرفی کرد که قرار شد وزارت کشور با یکی از گزینه‌های پیشنهادی که معاون برنامه‌ریزی 2 استان بوده و دارای روحیه عمرانی و معتدلی است، صحبت کند.
بزرگواری با بیان اینکه وزارت کشور تقریباً این فرد را تأیید کرد، گفت: اعضای مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد جهانگیر حبیبی، فتاح محمدی، غریب‌پور، پناه، بهادر رمضان‌زاده، سیدباقر موسوی و موسی خادمی را برای استانداری به وزیر کشور معرفی کردند.
وی در خاتمه تأکید کرد: در این جلسه «موسی خادمی» تقریباً مورد تأیید وزارت کشور قرار گرفت و مقرر شد با وی صحبت کنند.
به گزارش فارس، بزرگواری، غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد، اعضای مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد را تشکیل می‌دهند.

 

کد خبر:167442 –


آدرس کوتاه :