خبرنما-محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران توییت کرد و نوشت: "روش هشانا"(سال نو یهودی) مبارک باشد. کریستی پلوسی دختر رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به این توییت برای ...
کد خبر : 1240
خبرنما-محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران توییت کرد و نوشت: “روش هشانا”(سال نو یهودی) مبارک باشد. کریستی پلوسی دختر رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به این توییت برای ظریف نوشت: ممنون، سال نو با پایان دادن به انکار هلولوکاست توسط ایران شیرین تر می شود.

محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران توییت کرد و نوشت: “روش هشانا”(سال نو یهودی) مبارک باشد.به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، کریستی پلوسی دختر رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به این توییت برای ظریف نوشت: ممنون، سال نو با پایان دادن به انکار هلولوکاست توسط ایران شیرین تر می شود.

ظریف در پاسخ به او نوشت: ایران هرگز هولوکاست را انکار نکرده است، مردی که انکار می کرد، رفته است، سال نو مبارک.

کریستی پلوسی در واکنش به پاسخ ظریف نوشت: خوشحالم که می شنوم، ممنون از پاسختان.

رابین رایت عضو انستیتو صلح امریکا به واشنگتن پست گفت: این اثرگذارترین دیپلماسی عمومی ایران در 34 سال گذشته است.

پیش از این، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در پستی در صفحه فیس‌بوک خود درباره فعالیتش در شبکه‌های اجتماعی نوشت: من حسابي در اينستاگرام ندارم. يک صفحه در تويیتر دارم که هنوز فعال نيست و بيشتر به انگليسي خواهد بود.

وی در توییتر خود در پاسخ به یکی از هموطنان نوشت: سلام. گفته بودم که در تويیتر به انگليسي مي نويسم. فارسي براي فيس بوک. با پوزش دوست خوبم.


آدرس کوتاه :

  1. شهاب   ۱۳۹۲-۰۶-۱۷  

    اولین رسوایی برای وزارت امور خارجه

  2. داریوش   ۱۳۹۲-۰۶-۱۷  

    من ازاین تویتربسیارخوشحال شدم امیدوارم ادامه داشته باشد