شهردار گچساران :


۴۰ درصد فضاي شهري دوگنبدان را شركت بهره برداري نفت و گاز تشكيل مي دهدو از اینرو از مدیران نفت انتظار بیشتری میرود. وي اظهار كرد: استفاده از نيروهاي انساني نخبه در حيطه كار شهرداري دوگنبدان از ضروريات است كه بايد مدنظر متوليان امر قرار گيرد.
کد خبر : 1787

خبرنما؛ علی مرادکاظمپور؛ گچساران اولین شهر استان است.

سالها پیش نیز گفتم گچساران را به نگین سبز جنوب تبدیل خواهم کرد.

مدیران شرکت نفت گچساران تأثیر بسزایی درشهر دارند.

یکی از نقاط ضعف من در سابق عدم توجه به مسائل فرهنگی بود.

شهردار نباید به میز وصندلی وابسته شود.

هیچ لابی برای شهردار شدن انجام ندادم.

اردلان زينل زاده روز گذشته در گفت و گو با خبرنما تلاش براي ارتقا و افزايش ميزان رضايتمندي مردم دوگنبدان را از ساير اولويت هاي كاري شهرداري اين شهر اعلام كرد.
وي افزود: تكميل پروژه‌ هاي عمراني نيمه‌ تمام دوگنبدان جزو اولويت هاي اصلي اين شهر به شمار مي رود كه براي تحقق آن بايد بيش از پيش تلاش شود.
زينل زاده بيان كرد: ۴۰ درصد فضاي شهري دوگنبدان را شركت بهره برداري نفت و گاز تشكيل مي دهدو از اینرو از مدیران نفت انتظار بیشتری میرود.
وي اظهار كرد: استفاده از نيروهاي انساني نخبه در حيطه كار شهرداري دوگنبدان از ضروريات است كه بايد مدنظر متوليان امر قرار گيرد.
زينل زاده عنوان كرد: اميد است با تدابير لازم از سوي اعضاي شوراي اسلامي شهر دوگنبدان و پيگيري جدي مصوبات آن در زمينه جذب سرمايه ‌گذار گام ‌هاي اساسي برداشته شود.
وي ابراز داشت: دوگنبدان سرشار از توانمندي‌ ها و استعدادهاي متعدد در ابعاد مختلف است و مي‌ تواند در توسعه و آباداني روزافزون شهرستان گچساران اثرگذار باشد.
زينل زاده افزود: برخي مشكلات موجب مهاجرت چشمگير نخبگان و مديران اجرايي دوگنبدان از اين منطقه شده است كه براي رفع آن بايد چاره انديشي شود.
وي گفت: مهمترين عامل مهاجرت از دوگنبدان به ساير نقاط نبود اشتغال پايدار در اين منطقه است كه اين امر كاهش ميزان جمعيت ثابت آن را به دنبال دارد.
زينل زاده با تاكيد بر اينكه شايستگي مردم دوگنبدان بهره ‌مندي از شهري آباد و پيشرفته است، بيان كرد: ايجاد درآمدهاي پايدار مهمترين وظيفه شهرداري اين شهر است.


آدرس کوتاه :

  1. همكار   ۱۳۹۲-۰۷-۱۳  

    برادر و همكار عزيزم
    جهت اطلاع اعلام كنم كه تيتر نقطه ندارد.
    شمادر پايان تيتر اين خبر نقطه گذاشته ايد.