خبرنما:مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته بیش از شش هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان در استان واگذار شد. خیبر بیدار پور در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: از این تعداد یک هزار و 112 واحد در قالب تفاهم نامه سه جانبه و چهار
کد خبر : 23

هزار و 848 واحد خود مالکین در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

 

وی تعداد کل واحدهای مسکن مهر شهری خود مالکی و غیر خود مالکی را بیش از 11هزار واحد عنوان کرد و اظهار داشت: مابقی واحدها تا پایان امسال به متقاضیان تحویل داده می شود.

بیدارپور با بیان این که مسکن مهر باید در شهرهای بالای 25 هزارنفر جمعیت احداث شود، افزود: تعداد واحدهای مسکونی مسکن مهر در قالب خود مالکی شش هزار و 300 واحد و در قالب سه جانبه پنج هزار و 127واحد است.

وی بیان داشت: از کل واحدهای مسکن مهر ساخته شده و در دست احداث در استان، یک هزار و 563 واحد در یاسوج، دو هزار و 652 واحد در گچساران و 912 واحد در دهدشت هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد ایجاد زیرساختهای فرهگی، آموزشی و بهداشتی در سایتهای مسکن مهر را از دیگر برنامه های این اداره کل عنوان کرد و افزود: در پروژه های مسکن مهر استان  تعداد سه باب فضای آموزشی و شش باب مسجد در حال ساخت است.

بیدارپور عنوان کرد: تاکنون یک باب مسجد در شهر گچساران افتتاح شده و مابقی مساجد بین 70 تا 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند.


آدرس کوتاه :