خبرنما:استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر کاری شدنی نیست نباید به مردم وعده و قول بدهیم چراکه در آینده مردم و رسانه‌ها نتیجه آن را از ما می خواهند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید حسین صابری که در کارگروه
کد خبر : 30

اشتغال استان سخن می گفت، افزود: استخدام در دستگاههای دولتی مگر در چارچوب قانون خدمات کشوری با انجام آزمون و مراحل قانونی ممنوع است.

وی با بیان این مطلب که اگر کاری شدنی نیست نباید به مردم وعده و قول بدهیم چراکه در آینده مردم و رسانه‌ها نتیجه آن را از ما می خواهند، اظهار کرد: اگر امکان تحقق تعهد اشتغال استان وجود ندارد همین آلان اعلام کنیم که نمی شود و اگر محقق می شود مشخص شود بهتر از اینست که ۲۹ اسفند ماه بگوییم محقق نشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: وام ها و تسهیلاتی اشتغال زایی که در بخش حمل و نقل برای خرید کامیون به نام استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شده از استانهای همجوار سر درآوردند و در آن استانها در حال کارکردن هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین خاطرنشان کرد: باید کنترل و نظارت بر بازار استان از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت بیشتر و جدی تر شود چراکه همین طوری قیمت‌ها در بازار استان بالا می روند.

صابری ادامه داد: باید بر کیفیت و قیمت نان در استان توجه نظارت بیشتری انجام شود .


آدرس کوتاه :