print version increase font decrease font
تاریخ انتشار:۱۱ مهر ۱۳۹۲ ساعت: 9:48 ق.ظ
رییس آموزش و پرورش گچساران

ارتقای کیفی خدمات آموزشی مهمترین راهبرد در مناطق عشایری گچساران است

خبرنما؛ گچساران - مدير آموزش و پرورش گچساران گفت: ارتقاي كيفي خدمات آموزشي مهمترين راهبرد در مناطق عشايري اين شهرستان ...
مرادی

خبرنما؛ گچساران – مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: ارتقای کیفی خدمات آموزشی مهمترین راهبرد در مناطق عشایری این شهرستان است.

به گزارش خبرنما، یدالله مرادی روز جمعه در بازدید از مدرسه عشایری کلاغ نشین از توابع گچساران افزود: دانش آموزان عشایری با تلاش برای کسب علم در سخت ترین شرایط الگوی مناسبی از کار و تلاش برای سایر هم سن و سال های خود هستند.
وی بیان کرد: گسترش امکانات رفاهی و آموزشی در مجتمع های روستایی و عشایری بهترین راهکار ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای کسب مراحل عالی علمی است.
مرادی اظهارکرد: امسال هشت مدرسه عشایری برای انجام بهتر امور آموزشی از سوی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به آموزش و پرورش این شهرستان واگذار شد.
وی ابراز داشت: واگذاری مدارس عشایر گچساران به این اداره راهکاری مناسب برای ارایه خدمات آموزشی یکسان با مناطق روستایی و شهری در راستای عدالت اجتماعی است.
در این جلسه دانش آموزان و معلمان مدرسه عشایری کلاغ نشین مشکلات آموزشی و رفاهی آموزشگاه خود را بیان کردند.
مسوولان آموزش و پرورش گچساران در این بازدید با انجام سوالات از دانش آموزان به طور علمی کیفیت آموزش در این مناطق را مورد ارزیابی قرار دادند.
در این بازدید، از دانش آموزان مدرسه عشایری کلاغ نشین با اهدای جوایزی تجلیل شد.
منطقه عشایری کلاغ نشین از توابع دهستان امامزاده جعفر (ع) در ۳۵ کیلومتری شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران قرار دارد.