پدرم قبل از بازی برایم کری خواند

غریبی: شرایطم طوری است که باید از پرسپولیس بروم/ خانواده‌ام استقلالی هستند

خبرنما ؛میلاد غریبی گچسارانی ها بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایط طوری است که باید از این تیم بروم. خانواده من استقلالی هستند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنما؛ میلاد غریبی در پایان دیدار پرسپولیس با پدیده مشهد گفت: تا ...

خبرنما ؛میلاد غریبی گچسارانی ها بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایط طوری است که باید از این تیم بروم.

خانواده من استقلالی هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنما؛ میلاد غریبی در پایان دیدار پرسپولیس با پدیده مشهد گفت: تا این بازی 12 هفته بود که بازی نکرده بودم و چند روز است که صحبت از رفتن من به ذوب‌آهن است. گویا توافقاتی هم صورت گرفته که من به صورت قرضی به ذوب‌آهن بروم.

وی ادامه داد: وقتی چند هفته‌ای است که بازی نمی‌کنم شرایط را طوری دیدم که باید از پرسپولیس بروم اما وظیفه من تمرین کردن و بازی برای تیمم است و در این مسابقه هم مثل دیگر دیدارها با تمام انگیزه‌ام بازی کردم. این انگیزه ارتباطی به صحبت‌های اخیر مبنی بر جدایی من از پرسپولیس نداشت و شرایطم عادی بود.

 

بازیکن پرسپولیس درباره اینکه حضورش در ذوب‌آهن به کجا خواهد رسید خاطرنشان کرد: این سوال حاشیه‌ای است اما شرایطم طوری است که باید بروم. امروز بازی کردم و شاید فردا بازی نکنم. نظر آقای دایی روی من مثبت است اما شرایط طوری است که فرصت بازی به من نمی‌رسد. گویا باشگاه پرسپولیس و ذوب‌آهن توافق کردند که من و خانزاده به ذوب‌آهن برویم و مسلمان پرسپولیسی شود. ابتدای فصل به پرسپولیس آمدم و هدفم هم ماندن در این تیم بود اما اکنون شرایط طور دیگری است. 

غریبی افزود: پرسپولیس را دوست دارم و می‌خواهم در این تیم بمانم اما در صورتی که بتوانم بازی کنم. وقتی برای تیمم مثمر ثمر نباشم و روی نیمکت بنشینم چه فایده‌ای دارد؟ ابتدای فصل پیشنهادات زیادی داشتم و حتی استقلال هم من را می‌خواست اما به پرسپولیس آمدم تا کمک کنم. 

 

وی در خصوص اینکه پیش از این گفته بود خانواده‌اش استقلالی هستند گفت: خانواده من استقلالی هستند و این به خاطر جنوبی‌بودن خانواده ماست. حتی پیش از بازی هم وقتی در اتوبوس بودیم پدرم به من زنگ زد و برایم کری خواند اما من خودم را پرسپولیسی می‌دانم و به همین دلیل هم به پرسپولیس آمدم.

درحال حاضر سجاد غریبی و مهران غریبی دو برادر میلاد در تیم نفت گچساران بازی می کنند.

 • وفا - ۱۳۹۲-۰۸-۰۳ در ۰۲:۲۷

  دوستت دارم استقلالی عزیز

 • س گچساران - ۱۳۹۲-۰۸-۰۳ در ۰۲:۲۸

  به تو افتخار میکنم دوستت دارم

 • آیلین - ۱۳۹۲-۰۸-۰۳ در ۰۲:۲۹

  تو مایه افتخار شهر ما هستی
  هرجاکه هستی موفق باشی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست